*
Pagrindinis
Maršrutas
Komanda
Rėmėjai
Dviračiai
Dienoraštis
Nuotraukos
Media
*

Komanda

Margus Püvi (EST)

14.12.1970
Arctic Sport Tartu spinningutreener, on Tartu Nelikürituse kolmekordne võitja. 2004. aastal läbis täispika triatloni ning 2005. aastal kuulus Trondheim – Oslo 540 km võistluse edukalt lõpetanud Hawaii Express'i meeskonda. Osales 2006. aastal Classic rataste testsõidul Vilniusest polaarjoonele.

Priit Salumäe (EST)

05.04.1967
Hawaii Express turundusjuht, on 1998. ja 2005. aastal läbinud Trondheim – Oslo 540 km sõidu. 2001 aasta jaanuaris osales Classic rataste testsõidul polaarjoonele.

Roberts Draugs (LAT)

19.07.1976
Hawaii Express Läti hulgimüügijuht. NN Marss Team'is 2005 aasta Läti meistrivõistluste kuues koht. Osales 2006. aastal Classic rataste testsõidul Vilniusest polaarjoonele.

Saulius Ališauskas (LIT)

19.08.1973
Endine tuletõrjuja/päästja. Euroopa MV trepijooksul Leedu kõrgeima pilvelõhkuja tippu - hõbe 2006

2006m. dviračiu maratono prizininkas.
Šiemet nuvažiavo 4800 km, iš jų 700 km - šio žygio treniruotėse. 
Lietuvos Hawaii Express mechanikas.

TAUSTAJÕUD

Dr. Mihkel Mardna

Eestis enimtunnustatud ortopeede ning artroskoopia- ja sporditraumatoloogia spetsialiste, Eesti Antidopingu Keskuse asutaja. Kikugi kuldmedalitest võib Mihkel tükikest oma tööks lugeda. Tema hindamatud näpunäited toitumisteemadel, see on oluline osa tiimi eesmärgi saavutamisel.  Mees teab, mis mees räägib!

Taivo Luik

Hawaii Expressi üks loojatest, läbis 2005. aastal edukalt Pariis - Dakar Ralli mootorrattal. Classic Testride meeskonna mentor, Ironman, kelle üks motodest kõlab nii: "Hoolas ettevalmistus ja kindel usk enese võimetesse annab lõpptulemuse, mida kutsutakse vedamiseks".

Raido Niitav

Hawaii Express'i tippmehhaanik, kelle kuldkäsi vajavad Eesti koondise ratturid tiitlivõistlustel. Kõrbepüsside finetjuuning on tema hinge peal :)


Tarmo Kopli

Hawaii Pirita töökoja üks veduritest, kes komplekteeris kogu reisil vajamineva hardware: ketid, kassetid, kummid, hammakad, klotsid, lukud, pedaalid, õlid ja veel mustmiljon muud vidinat... Mis liigub, see kulub! Kuna mees on ise aktiivselt rattaspordis ja sel hooajal nii mõnegi võidu noppinud, siis sada protsenti trusti.

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog