*
Pagrindinis
Maršrutas
Komanda
Rėmėjai
Dviračiai
Dienoraštis
Nuotraukos
Media
*

Rėmėjai

HAWAII EXPRESS

Kogu üritus on  tuule tiibadesse saanud tänu Baltikumi suurima jalgrataste ja lisavarustuse maaletooja-müüja toetusele ning 10. septembril panevad Eesti, Läti ja Leedu esindajad oma rattad Pariisis stardijoonele.


Jalgrattad, mis on ennast tõestanud kõige karmimates põhjamaistes oludes, millega on sõidetud südatalvel Vilniusest polaarjoonele. Rattad, millega on võidetud mitmeid meistritiitleid nii Eestis kui Lätis. Loodetavasti kestavad nad ka selle 7000 kilomeetrise testikese :)


Testirataste käiguvahetajad, ketid ja kassetid pärinevad sellelt komponentide tipptegijalt. Ja kette kulub...


Mavic Crossmax SL tubeless toob nii mõnelgi rattafriigil sülje suhu :) Prantslaste superhea veerevusega kingitus Classic kõrbepüssidele!


Rattasõit võib olla üks raskeimad spordialasid, kuid ei tasu unustada, et seda saab teha ISTUDES! Need itaallased on sadulaid tootnud alates 1893. aastast.


Ratturi kokkupuutepind maaga on vaid kaks näpuotsatäit. Seda olulisem on materjal, mida tuleb usaldada, mis ei tohi asfaldil libiseda, mis peab kõrbeliivas veerema ja mis ei saa iga terava kivikese ees ahastuses alla anda.


Kui Hutchinsoni jutt segane tundus, siis mõlemi toetaja puhul on tegemist ratta kummidega. Prantslaste toodang saab maitsta siledat asfalti, sakslaste oma ründab offroadi.


Kui sõita 7000 kilomeetrit keskmise kiirusega 30km/h, siis kuluks teekonna läbimiseks 233 tundi. Aga milline on maksimaalne kiirus Püreneedest laskudes? Aga kui laiemad kummid kõrbes alla pannakse, kas siis hakkab spidomeeter valetama? Jaapanlaste rattakompuutrid annavad täpsed vastused.


Tühi kott ei seisa püsti, sa oled see, mida sa sööd jne PowerBari spordisöögid- ja joogid annavad energiat ja kiirendavad taastumist. Tour de France ametlik energiabatoon. 7-kordne tuuri võitja Lance Armstrong on PowerBar'i heavyuser aastast 1993


Tegija kannab kiivrit! MET teab, mida tähendab kiivri juures mugavus, aerodünaamika, kaal ja ventilatsioonisüsteem.


Kuidagi peavad reisikirjad kodusteni jõudma. MAX123 väidab, et sülearvuti tähendab palju enamat, kui lihtsalt sülearvuti. Usaldame oma ala tipptegijaid.


Vaata ja loe hoolega eelmist punkti.


Kenad inimesed Lepatriinufirmast pidid vahel ikka "hullumeelseid" rändureid aitama :) Nii ka seekord, vastu tuldi SAT telefoni- ning kõnenälja leevendamise näol...
*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog